آیکون منو

تشریفات شمش
ما میزبان برتریم

شرکت تشریفات شمس متشکل از گروه مجربی از طراحان و اجرا کنندگان مراسم است که با داشتن سابقه ای درخشان سعی در برگزاری هرچه با شکوه تر مراسمات شما می نماید. در ذیل به گوشه ای از ویژگی های این شرکت اشاره خواهیم کرد.

ترحیم

موسسه تشریفات شمس با دارا بودن کادری مجرب و حرفه ای آماده برگزاری هرچه با شکوه تر مراسمات ترحیم می باشد.

تولد

برای این که جشن تولد خود را به بهترین شکل برگزار کنید، لیستی از کارهایی که می‌خواهید در روز تولد انجام دهید تهیه کنید.

عروسی

موسسه تشریفات شمس متشکل از گروه مجربی از طراحان مراسم است که با داشتن سابقه ای درخشان، سعی در برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم دارد

کنفرانس

قريب دو دهه است که بسياری از دستگاه های اجرائی ،‌سازمانها ، نهادها و ارگانهای بخش دولتی و در به برگزاري همايشهای در سطح ملی و بين المللی اقدام می نمايند

مدیرعامل و موسس شرکت تشریفات شمس

مهندس شهاب حقیقی ، متولد ۱۷ اردیبهشت سال ۱۳۷۲ در مشهد میباشد.
وی دانش آموخته و فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران از دانشگاههای مشهد و نیشابور است.
همزمان با تحصیل در این رشته از سال ۱۳۸۱ خطوط نستعلیق و ثلث را به طور تخصصی در محضر اساتید بزرگی چون محمود نامجو فرا گرفت و در سال ۱۳۹۹ موفق به کسب مدرک فوق لیسانس هنر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد گردید.
وی در سال ۱۳۸۹ با توجه به نیاز جامعه بر آن شد تا با بهره گیری از تیمی مجرب و حرفه ای مجموعه ای را تحت عنوان شرکت تشریفات شمس جهت برگزاری مجالس همشهریان عزیز بنیانگذاری کند تا برگ زرین دیگری را در صنعت استان خراسان رضوی ثبت کند.
هم اکنون بیش از ۱۷۰ نفر بطور مستقیم و غیر مستقیم در این مجموعه مشغول به کار میباشند.
همچنین از سال ۱۳۹۶ طبق حکم ابلاغی از سوی ریاست اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی مشهد ، جناب آقای شهاب حقیقی به عنوان نماینده و بازرس افتخاری اتحادیه منصوب گردید.

تشریفات شمش ما میزبان برتریم

نظر خود را در مورد مجموعه و دیگر مسائل برای ما بنویسد

X

درباره شرکت بدانید - تشریفات شمس